در حال دریافت اطلاعات
loading
رزومه چیست؟
رزومه چیست؟
رزومه متني است چند صفحه اي حاوي اطلاعات و مشخصات فردي كه قبل از مصاحبه در اختيار كارفرمايان قرار گرفته و به آنان امكان ميدهد تا ارزيابي اوليه اي از توانايي هاي شغلي شما داشته باشند. در واقع رزومه بايد تصويري ذهني از شما و فعاليتهاي شغليتان، به خواننده ارائه كند. از اين حيث رزومه جنبه اي تبليغاتي دارد بدين ترتيب كه ويژگيهاي مؤثر و مفيد خود را در اختيار كارفرما قرار ميدهيد و به نوعي سعي ميكنيد تا وي را متقاعد سازيد كه از بين چندين داوطلب، شما را براي شركت در مصاحبه انتخاب نمايد. رزومه بايد به طور مثبتي مهارتها و توانايي هاي شما را نشان دهد. رزومه در عين حال كه بايد صادقانه باشد، وبايدعاري از تعارفات و شكسته نفسي باشد.
رزومه زندگي نامه، شرح گذشته و يا حال شما نيست (هر چند كه قسمت عمده آن مربوط به سوابق كاريتان ميشود). اولين هدف رزومه جلب توجه كارفرماست. بنابراين در هر جمله اي كه مينويسيد بايد سعي كنيد به نوعي علاقه و توجه خواننده را جلب كنيد. يك رزومه خوب ميتواند كليد موفقيت شما در امر كاريابي باشد. به آن از ديد انجام وظيفه نگاه نكنيد: نوشتن رزومه با پر كردن فرم ثبت نام فرق ميكند!

اینجا محلی برای معرفی شما به هزاران نفر و صدها شرکت و موسسه مختلف می باشد. شما باید کمی وقت بگذارید و اطلاعاتی که مربوط به رزومه استاندارد خود را تكميل نماييد.
برای استفاده از امکانات این سایت ابتدا باید عضو شوید و سپس از ابزارهای بسیار راحت و در عین حال کامل که برای شما در نظر گرفته شده است استفاده کنید. رزومه شما در تمامی موتورهای جستجو همچون Google و Yahoo ثبت خواهد شد و کارفرمایان می توانند با شما تماس و در خواست همکاری نمایند.
FaceTalkBook.IR ، محیطی کاملا حرفه ای و آنلاین به وجود آورده است.
اینجا همه چیز رایگان است! همین الان به قسمت عضویت بروید و رزومه خود را بسازید.


برای شروع باید عضو شويد. روی کلید عضویت کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نماييد، خواهشمنديم رزومه خود را با حوصله تكميل فرماييد.


برای عضویت در این سایت و قرار دادن رزومه خود باید ابتدا عضو شوید. عضویت کاملا رایگان بوده و بسیار سریع میباشد. لطفا اطلاعات خواسته شده را با نهایت دقت تکمیل کنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

برای عضویت در این سایت و قرار دادن رزومه شخصی لازم است ابتدا عضو شوید.
عضویت کاملا رایگان بوده و بسیار سریع میباشد. لطفا اطلاعات خواسته شده را با نهایت دقت تکمیل کنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.
نکته مهم: اگر نمی خواهید رزومه داشته باشید و یا فرصت ندارید که رزومه شخصی را بگذارید و یا دنبال اتلاف وقت هستید به هیج وجه در سایت ثبت نام نکنید
Phone

Mail

Map